Blog
local_shipping Darmowa dostawa od 59 zł!
style Szeroki wybór produktów
update Wysyłka w 24h
icon

Sposób wysyłki i cennik

Na czas realizacji zamówienia składa się kompletacja zamówienia, która trwa standardowo do 3 dni roboczych oraz czas dostarczenia przesyłki, który różni się w zależności od wyboru sposobu dostawy.

Zdecydowana większość zamówień naszych klientów wysyłana jest w ciągu 24 godzin, od momentu złożenia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło w nienaruszonym stanie, w jak najkrótszym czasie.

Sposób wysyłki i cennik

Kurier
Produkty o łącznej wartości do 228.99
Produkty o łącznej wartości do 228.99 i powyżej
icon
12.99zł
darmowa dostawa
icon
18.99zł
6.99zł
icon
12.99zł
darmowa dostawa
icon
23.99zł
darmowa dostawa

*Przesyłka kurierska za pobraniem realizowana jest tylko do wartości 1000 zł.
*Podane ceny zawierają podatek VAT. *Drogeria nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Dostawa towarów zamówionych w Drogerii Internetowej E-melissa.pl realizowana jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Pakowanie zamówień

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom dostarczenia produktów w sposób bezpieczny i w nieuszkodzonym stanie, dlatego przestrzegamy najwyższych standardów pakowania.

box-img
box-img
box-img

Do naszych przesyłek używamy sztywnych, wytrzymałych pudełek oraz specjalnego wypełnienia, które jest gwarancją odpowiedniego zabezpieczenia dostarczanych produktów. Dodatkowo, każdy delikatny produkt, osobno zabezpieczany jest folią bąbelkową, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Pakowanie pod nadzorem kamer

Dzięki przygotowywaniu Państwa przesyłki pod nadzorem kamer, ograniczamy możliwość pomyłki podczas pakowania zamówienia, jednocześnie w razie reklamacji, jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

magazyn